Biz Kimiz

Dijital iletişim ajansı olarak Socialthinks adıyla faaliyetlerimize başladığımız 2014 yılında, Türkiye'nin önde gelen kurumsal şirketleri ve global markaları ile birlikte yaptığımız başarılı çalışmalar sonucunda her geçen gün aynı tutku ve heyecanla referans işlerimizin sayısını hız kesmeden arttırmaya devam ediyoruz.

Milyonlarca kullanıcı tarafından ziyaret edilen web siteleri ve sosyal medya hesaplarının yönetiminden, BTL ve dijital tasarım hizmetine, TV reklamlarından İşveren Markası danışmanlığına uzanan çevrimiçi ve çevrimdışı ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan yönetiyoruz.

Hem kendimize hem de sizlere farklı kurumsal tecrübeler yaşatma şansı bulduğumuz, her adımının arkasında gururla durduğumuz projelerimize bir yenisini eklemenin heyecanının ve sektöre kattığımız yeniliklerin bizde oluşturduğu motivasyon, yürüdüğümüz yoldaki en güçlü desteğimiz olduğunu söylemeliyiz.

En kısa zamanda Socialthinks ailesinin vazgeçilmez üyeleri arasındaki yerinizi almanız dileğiyle...

Kısacası
Artık Kullanmayacağınız
Cümleleri Aşağıda Sıralarsak
  • BTL ajansından istedim, sosyal medya ajansına iletecekler.
  • Web tarafına da aynı kampanyayı uyarlamak isteriz, kaynak dosyayı iletebilir misiniz?
  • Kurumsal İletişimin ajansından istesek yaparlar mı?
  • Bir mailing hazırlamamız lazım, sosyal medya ajansı yapar mı?
  • İç İletişim ajansından rica etsek sosyal medya için banner hazırlayabilir mi?
  • Etkinlik organizasyonu için tasarımları kim çalışacak?
  • Bizi iyi tanıyan organizasyon ajansı var mı?
  • İçeriklerimizi hareketlendirsek mi acaba?
  • Dijital mecralarda reklam nasıl yaparız?
  • Genel Müdürümüzün LinkedIn hesaplarını kim yönetecek?
SocialThinks Hakkında

Çalışma Şeklimiz

Dilediğiniz anda kolayca ulaşabileceğiniz, şirketiniz için özel olarak görevlendirdiğimiz müşteri yöneticilerimiz, her türlü talep ve sorunuzla ilgili en doğru çözümle buluşmanıza, eğer varsa kaygılarınızın en kısa sürede ortadan kaldıracak cevaplar bulmanızı sağlarlar. Verdiğimiz profesyonel desteğin sıcak yüzlü aracıları olan arkadaşlarımız, iş birliğimizin en sağlıklı biçimde devam etmesine katkı sunarlar.

Müşteri Yöneticisinin kapsamlı raporu sonucunda, iş ortağımıza sunulacak çalışmada gerekli olan tüm yaratıcı süreçten sorumlu olan creative direktörümüz, projenin tüm aşamalarını kontrol eder, değerlendirir ve son onayı verir. Yaratıcı ekip üyemiz, gururla paylaştığımız projelerimizde adeta bir teknik direktör gibi görev alarak, ortaya çıkan işin seviyesine doğrudan etki eder.

İşveren Markası Uzmanı, ne istediğinizi ve hedefinize ulaşmanız yönündeki eksiklerinizi, konuyla ilgili olarak birlikte neler yapabileceğimizi en doğru biçimde ortaya koyan ve ekibimizle iş ortağımız arasında alçı görevi gören üyelerimizdir. Oluşturulacak projenin, ilk ayağından itibaren doğru temellere oturtulması için sizi ve isteklerinizi detaylıca analiz eder. İşveren Markası Uzmanı arkadaşlarımız, kurum kültürünüzle uyumlu olarak, amacınıza en kısa sürede ulaşmanızı sağlayacak projeler üretmemiz için; şirketinizin yapısını, isteklerinizin tutarlılığını ve size kazandıracağımız artıları profesyonel bir gözle değerlendirip, süreci kurgularlar.

Projelendirdiğimiz işlerin yol haritasını, teknik detaylar kapsamında şekillendiren, kurumsal yapıya uygun olarak, ortaya koyduğu yaratıcı düşünceyi, takım çalışmasıyla ete kemiğe büründüren art director, ekibin kalbiyle beyni arasındaki bağı yönlendirir. Akademik alt yapısını tecrübesiyle taçlandıran, ajans dünyasının tozunu yutmuş olması sebebiyle, briflerle başlayan ve e-posta hesabını dolduran “Fwd:Re:Re:” başlıklı maillerle devam eden süreci kolaylıkla yönetebilen, talep edilen işi en yaratıcı ve doğru şekliyle ortaya koymayı başaran üyemizdir.

Metin yazarlarımızın birincil önceliği; dil hakimiyetindeki ustalıkla yaratıcılığı harmanlayarak, istenen sonuca, yepyeni bir anlatımla ulaşılmasına, kelimeler yoluyla aracı olmaktır. Proje kapsamında, hedef kitlenin nabzını yakalayarak, özgün içerikler oluşturmayı esas alan arkadaşlarımız, yaptıkları kapsamlı araştırmaları, metinlerine yansıtarak, daha fazla kullanıcıya ulaşmayı sağlayan teknikler kullanır.

Alanında uzman arkadaşlarımız, iş ortağımızın kurum kültürüne uygun biçimde, nokta atışı paylaşımlar yaparak, tüm sosyal medya hesaplarının güncel ve dinamik olmasına, daha fazla kullanıcıyla buluşmasına aracılık eden, ekibin yenilikçi aktörleridir.

Ekibimiz

Berk Özberk

Berk Özberk

Co Founder & Account Director

Cüneyt Hızlı

Cüneyt Hızlı

Co Founder & Account Director

Burak Altıpat

Burak Altıpat

Account Manager

Beyza Baykara

Beyza Baykara

Copywriter / Ads & Social Media

Eylül Yılmaz

Eylül Yılmaz

Art Director

Özge Çay

Özge Çay

Art Director

Ari Alpert

Ari Alpert

Creative Director

Akın Karaca

Akın Karaca

Senior Art Director

Onur Çöpoğlu

Onur Çöpoğlu

Full Stack Developer

Sayılarla Socialthinks

SİZİN İÇİN
NE YAPABİLİRİZ?