ofis partilerinden işveren markasına...


Ofis partileri hangi açılardan faydalıdır?

Konumuz net: Ofis partileri!

İster bir ofis arkadaşınızın doğum gününü kutlayın, ister başarıyla sonuçlanan bir projeyi, ister yeni bir başlangıcı… “Parti vermek için bir sebep mi lazım?” diye sorduğunuzu elbette duyuyorum ve size katılıyorum. Lakin profesyonel hayatta ofis partileri için bir sebep (kılıf) bulmak şart. ;)

Ofis partilerinin faydalı olduğu açık. Şimdi hep beraber bu mefhumun detaylarına inelim.

Ofis partileri hangi açılardan faydalıdır?

Ofis partileri yukarıda altını çizdiğimiz gibi bizce çok faydalı ancak her konuda olduğu gibi bu konuda da tekrara düşmemek gerekiyor.

Yani her doğum günü gelen arkadaş pastanın saat kaçta kesileceğini ya da o gün adına kaç adet fidan dikileceğini biliyorsa işiniz zor. Bu durumda değişik bir şeyler yapmanın zamanı gelmiş demektir.  "

Bizim ofisimizde olduğu gibi sizde de partiler kendiliğinden gelişiyorsa ne ala! İşveren markanızı geliştirmekte önemli bir yol almışsınız demektir. Yok böyle değilse eğer alacağınız işveren markası danışmanlığı desteğinin ne kadar faydalı olduğunu mutlaka göreceksiniz.

Öne Çıkanlar

İnternette Ağızdan Ağıza İletişim: Viral Pazarlama

Hennig-Thurau vd. internet üzerinden gerçekleştirilen ağızdan ağıza iletişimi (viral pazarlama), çok sayıda firma ve bireye internet yoluyla ulaşabilir hale getirilen, bir ürün ya da şirket hakkında potansiyel, gerçek ya da eski müşteriler tarafından yapılan herhangi bir pozitif ya da negatif açıklama olarak tanımlamaktadır.

İşveren Markası'nda Çare: Kusursuz Denge

Vücudumuzun en önemli denge organı olan beyincikten ilham aldık; işveren markasını geliştirmek için izlenmesi gereken yola denge getirdik.

Whatsapp Business nedir?

WhatsApp Business, Facebook’un milyonlarca kullanıcısına yeni bir özellik olarak sunduğu, 1 Ocak 2018’de hayatımıza giren bir uygulamadır.