ofis partilerinden işveren markasına...


Ofis partileri hangi açılardan faydalıdır?

Konumuz net: Ofis partileri!

İster bir ofis arkadaşınızın doğum gününü kutlayın, ister başarıyla sonuçlanan bir projeyi, ister yeni bir başlangıcı… “Parti vermek için bir sebep mi lazım?” diye sorduğunuzu elbette duyuyorum ve size katılıyorum. Lakin profesyonel hayatta ofis partileri için bir sebep (kılıf) bulmak şart. ;)

Ofis partilerinin faydalı olduğu açık. Şimdi hep beraber bu mefhumun detaylarına inelim.

Ofis partileri hangi açılardan faydalıdır?

Ofis partileri yukarıda altını çizdiğimiz gibi bizce çok faydalı ancak her konuda olduğu gibi bu konuda da tekrara düşmemek gerekiyor.

Yani her doğum günü gelen arkadaş pastanın saat kaçta kesileceğini ya da o gün adına kaç adet fidan dikileceğini biliyorsa işiniz zor. Bu durumda değişik bir şeyler yapmanın zamanı gelmiş demektir.  "

Bizim ofisimizde olduğu gibi sizde de partiler kendiliğinden gelişiyorsa ne ala! İşveren markanızı geliştirmekte önemli bir yol almışsınız demektir. Yok böyle değilse eğer alacağınız işveren markası danışmanlığı desteğinin ne kadar faydalı olduğunu mutlaka göreceksiniz.

Öne Çıkanlar

Whatsapp Business nedir?

WhatsApp Business, Facebook’un milyonlarca kullanıcısına yeni bir özellik olarak sunduğu, 1 Ocak 2018’de hayatımıza giren bir uygulamadır.

Sosyal medyada yapılan kısa video çalışmaları

İnternetin gelişimiyle birlikte ortaya çıkan sosyal medya, dünyanın en popüler içerik sergileme sistemidir dersek abartmış olmayız.

Gerçekten çalışmak için harika bir yer mi

Maaşın ötesini düşünen; kurum kültürüne, sahip olacağı sosyal haklara, sosyal hayatını ne kadar sürdürebileceğine ve çalışma arkadaşlarına önem veren bir çalışan, çalışan adayı topluluğu var önümüzde. Trend ise “realite.”